Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska


Ako TOREA pred vyše dvadsiatimi rokmi začala, aký prínos vidím vo svojej práci a ako to vnímajú moji klienti si môžte pozrieť v tomto videu:

Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, vrátane vypracovania zmlúv (zabezpečovaného prostredníctvom advokátskej kancelárie), sprostredkovania znaleckých posudkov, obhliadok nehnuteľností a finančného poradenstva.

Od konkurencie nás odlišujú najmä naše dlhoročné skúsenosti - pôsobíme na realitnom trhu už od roku 1997. Za obdobie nášho pôsobenia sme dospeli k nasledujúcim bodom, ktorými sa riadime a zároveň snažíme odlíšiť:

1. Nášho klienta odbremeníme čo najviac, ako sa dá.
Návšteva katastrálneho úradu, právnika, znalca či banky, a to nie jedenkrát - všetko potrebné na predaj a kúpu nehnuteľnosti sa snažíme zariadiť pre klienta, či už predávajúceho alebo kupujúceho, sami, pokiaľ jeho fyzická prítomnosť nie je vyslovene nevyhnutná.

2. Máme, udržujeme a naďalej budujeme dobré vzťahy.
S pobočkami bánk v Pezinku a okolí máme dobré vzťahy založené na dlhoročnej spolupráci a sme certifikovaným sprostredkovateľom úverov spoločnosti INSIA. Vďaka tomu Vám vieme poskytnúť kvalitné finančné poradenstvo a vybaviť najlepší možný úver aj s poistením nehnuteľnosti, a to v oboch prípadoch, či už kupujete nehnuteľnosť cez nás alebo nie.

3. Zostávame v kontakte.
Predaj či hľadanie bývania môže byť dlhodobou záležitosťou. Počas tejto doby pravidelne informujeme predávajúceho o stave predaja jeho nehnuteľnosti – posielame štatistiky extrahované z inzertných portálov a naše odporúčania pre urýchlenie resp. lepší výsledok predaja.

4. Hovoríme a jednáme otvorene.
Pred našimi klientmi, či už predávajúcimi alebo kupujúcimi, pomenúvame veci priamo, no slušne. Môže sa pritom jednať napr. o upozornenie predávajúceho na veci, ktoré musí pred predajom vylepšiť či doriešiť. Alebo môže ísť o informovanie potenciálneho kupujúceho o iných záujemcoch o tú istú nehnuteľnosť a o stanovenie jasného postupu v takýchto prípadoch. Nehnuteľnosti prezentujeme online tak, aby čo možno najlepšie zodpovedali realite.


Ing. Danica Tomašových

hovorím po slovensky majiteľ

Telefón: 0903765918
E-mail: torea@torea-reality.com

všetky realitné ponuky makléra

 Realitný softvér backOFFICE®